• DOPRAVA ZADARMO

Mereo Sprchový kút, Lima, obdĺžnik, 80 x 90 cm, chrom ALU, sklo Point CK87992K

CK87992K
Na sklade, doručíme do 7 dní
Hliníkové profily vo farbe chróm, pivotové dvere a pevný diel, sklo Point, hrúbka skla 6 mm, obdĺžnik rozmer 800 x 900 mm, výška 1900 mm.
415,50 €
S DPH
Množstvo

Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom je možné zvoliť ako v čírom prevedení, tak v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.

Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.

Výrobky v čírom prevedení sú vybavené ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto je sklo ľahko čistiť

V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.


Špecifikácia

FarbaChrómŠírka800Hĺbka900Hrubka skla 6 mmStaviteľnosť770-780 x 870-880Šírka x hĺbka800 x 900Vstupný otvor520Dĺžka (Výška)1900MateriálHliníkové profilySériaLimaSkloPointPrevedenieL/P univerzálnaTypObdĺžnik
Mereo
CK87992K
3900 položky

Tabuľka dát

Séria
Lima
Rozmery
Lima
Nové

Podobné produkty

16 ďalších produktov v tejto kategórii