• DOPRAVA ZADARMO

Mereo Sprchový kút, Novea, obdĺžnik, 80x100 cm, chróm ALU, sklo Číre, dvere ľavé a pevný diel CK10116ZL

CK10116ZL
Na sklade, doručíme do 7 dní

Hliníkové profily vo farbe chróm, sklo Číre, hrúbka skla 6/6 mm, obdĺžnik, rozmer 800x1000 mm, výška 2000 mm.

573,75 €
S DPH
Množstvo

Nová rada sprchových dverí a kútov NOVEA bez výhrady spĺňa poslanie značky MEREO. „Priniesť jedinečným ľuďom jedinečné riešenia do ich kúpeľní a domovov. “

Táto séria sa stáva špičkou vo svojom segmente, pretože je vyvinutá na mieru podľa priania a požiadaviek užívateľov. Vďaka pridaným nadčasovým technickým riešeniam, splnia svojim užívateľom tie najprísnejšie požiadavky pre komfort a údržbu. Harmonicky premyslené detaily spájajú  eleganciu a funkčnosť rady NOVEA. Zjednotený dizajn madiel a pántov je dokonalou ukážkou kvalitného dielenského spracovania. Chytré riešenia pántov, ktoré sú z vnútornej strany zapustené do skla umožňujú ošetriť sklo stierkou bez prekážok. Nastaviteľnosť pántov naviac umožňuje dokonalé nastavenie. Zdvíhací mechanizmus pántov s aretáciou v krajných polohách umožňuje tiché komfortné otváranie bez nepríjemného zadrhávania tesnenia o podlahu.

Vyššia populácia určite ocení výšku kútov a dverí, ktorá dosahuje 200cm.Bezpečnostné sklo v hrúbke 6mm je už priamo z výroby ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Táto vrstva využíva Nanotechnológie, je vodoodpudivá, zabraňuje usadzovaniu nečistôt na skle a sklo je tak ľahko čistiteľné. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom, bežne používaným na okná a sklenené výplne.

Ľahké zatváranie a tesnosť zabezpečujú stieracie silikónové lišty. Na vstupnej časti sú tesnenia opatrené magnetom. Nejedná sa však o hermetický uzatvorený výrobok. Prahová lišta s odkvapom na pohyblivej časti doplňujú praktickosť a dizajn výrobku a zabezpečujú odtok vody do vaničky.

Všetky diely vyhovujú technickým, hygienickým normám a predpisom. 

Mereo
CK10116ZL
6000 položky

Tabuľka dát

Séria
Novea
Rozmery
Novea
Typ
Obdĺžnik
Farba
Chróm
Hĺbka
1000
Sklo
Číre
Šírka
800
Hrubka skla
6 mm
8
Dĺžka (Výška)
2000
Materiál
Hliníkové profily
Šírka x hĺbka
800 x 1000
Prevedenie
Ľavé
Vstupný otvor
600
Ochranná vrstva skla
EASY CLEAN
Panty
Hranaté
Stavitelnost na střed profilu
762-782 x 962-982
Nové

Podobné produkty

16 ďalších produktov v tejto kategórii